I think it will earn between students from the food they eat, play can be done easily. There is a device for making me too much time to learn that do not interfere with delectable and affordable for everyone to buy it.
I think that will earn between a student from food sales. Snacks that are easy to do. You do not have the equipment to do it. That does not interfere with class time Appetizing and affordable price everyone can afford.