My cafeteria. Sales of water and eat and save, with students.Cheaper prices outside of eating there are several extremely fishy-from sweet and fresh, and not every day. The price is good and is for students and teachers.
My canteen Sales of food and water at cheap and affordable to students, as prices are cheaper than outside. There are a lot of eating from a dish - desserts and snacks and fruits every day. The price is right and good for students and teachers as well.