Meanwhile, if the amount of the purchase of raw materials to cook and eat at home will be worth more because some materials can be stored for a long time and I can cook several meals.
At the same time, if the money to buy raw material, cooking at home to make right and worth than because of some materialsCan be stored for a long time and a lot can cook many meals.