For example, some fried rice, sweet stores, too. Some stores, it's too salty, but if we do it themselves at home. We can control the flavor of food. But the rates are higher raw material when making at home.
For example, some fried rice was too sweet. Some were too salty But if we do it at home. We can taste it But the material is more expensive than doing it at home.
For example, fried rice, some stores are too sweet. Some shops was too salty, but if we do it at home, we can control the taste of food. But the value of raw materials will be higher prices when make yourself at home.